Przedstawienie firmy

EO Aluminium (dostawcy produktów aluminiowych) to prywatna firma, która wywodzi się z jej spółki macierzystej z 2002 roku w Shenyang, Liaoning EO Technology Co., Ltd.

EO Aluminium Company ma doskonałe zasady i przepisy, dostęp do szeregu autorytatywnych certyfikatów i świadectw kwalifikacji.

公司简介.jpg

Wprowadzenie produktów

Dystrybuujemy wszelkiego rodzaju produkty aluminiowe z naszego głównego magazynu zlokalizowanego w Shenyang oraz z innych magazynów w różnych miastach w Chinach na całym świecie. Posiadamy bogate zasoby materialne i dojrzałą profesjonalną technologię produkcji.

W przypadku produktów aluminiowych możemy wytwarzać surowce aluminiowe: blacha aluminiowa / płyta, pręt / pręt aluminiowy, rura / rura aluminiowa, tarcza / koło aluminiowe, wężownica aluminiowa, folia aluminiowa, taśma aluminiowa i tak dalej. Możemy również produkować profile aluminiowe dla budownictwa, przemysłu i innych dziedzin. Takich jak aluminiowe okna i drzwi, aluminiowy radiator, aluminiowa rama i tak dalej.

厂房.jpg

Sposób nakładania produktu

Aluminium jest teoretycznie w 100% poddawane recyklingowi bez utraty jego naturalnych właściwości. Zajmuje to również 5% energii na recykling złomu aluminiowego, a następnie na to, co jest wykorzystywane do produkcji nowego aluminium. Najczęstsze zastosowania aluminium:

Transport

Aluminium jest używane w transporcie ze względu na jego niezrównany stosunek wytrzymałości do masy. Jego lżejsza masa oznacza, że ​​do przemieszczania pojazdu potrzeba mniej siły, co prowadzi do większej oszczędności paliwa. W przemyśle lotniczym, motoryzacyjnym i okrętowym aluminium ma bardzo ważne zastosowanie.

Budowa

Budynki wykonane z aluminium są praktycznie bezobsługowe dzięki odporności aluminium na korozję.

Elektryczny

Chociaż ma on zaledwie 63% przewodności elektrycznej miedzi, jego niska gęstość sprawia, że ​​jest to najlepsza opcja dla linii elektroenergetycznych dalekiego zasięgu.

Dobra konsumpcyjne

Smartfony, tablety, laptopy i telewizory z płaskim ekranem są produkowane z coraz większą ilością aluminium. Jego wygląd sprawia, że ​​nowoczesne gadżety techniczne wyglądają elegancko i wyrafinowane, a jednocześnie są lekkie i trwałe.

应用领域.jpg

Usługi transportowe

Profil aluminiowy w procesie transportu musi być traktowany lekko, zapobiegać uderzeniom spowodowanym uszkodzeniem powierzchni, wpływać na wygląd powierzchni. EO Aluminium ma wielu partnerów logistyki morskiej transportu morskiego, może sprawić, że towar będzie bezpieczny i szybki dojazd, profesjonalne doradztwo techniczne i usługi produktowe, aby zapewnić satysfakcję klientów, umożliwić wznowienie współpracy.

运输.jpg