Zastosowania folii aluminiowej

Nazwa produktu: Aplikacje folii aluminiowej
Ocena: 1235, 8011, 8079, 3003, 1060
Temperaturę: O, H14, H18, H22, H24, H26
Grubość: 0,005 mm - 0,2 mm, na życzenie klienta

Szczegóły produktu

Nazwa produktu: Aplikacje folii aluminiowej

Ocena: 1235, 8011, 8079, 3003, 1060

Temperaturę: O, H14, H18, H22, H24, H26

Grubość: 0,005 mm - 0,2 mm, na życzenie klienta

Szczegóły Produktu

Specyfikacje folii aluminiowej:

1) Klasa: 1050, 1060, 1070, 1100, 1200, 1235, 3003, 3102, 8011, 8079 itd.
2) Temperaturę: O, H14, H18, H22, H24, H26
3) Grubość: 0,005 mm - 0,2 mm, na życzenie klienta
4) Szerokość: 15 mm - 1850 mm

图1.jpg

Sposób nakładania produktu

Zastosowania folii aluminiowej:

1) Folia aluminiowa do miękkiego opakowania
2) Folia aluminiowa klimatyzatora
3) Folia aluminiowa gospodarstwa domowego
4) Pojemnik z folii aluminiowej
5) Taśma klejąca z folii aluminiowej
6) Rolka folii aluminiowej (folia aluminiowa)
7) Papier z folii aluminiowej
8) Folia z piwem
9) Ekranowanie folii aluminiowej
10) Folia aluminiowa na kapsle
11) Torba z folii aluminiowej
12) Opakowanie papierosów
13) Farmaceutyczna folia aluminiowa
14) Torebka pakowana próżniowo
15) Tea Light Cup

图2.jpg

Produkt Pokaż

图3.jpg

图4.jpg

Pytanie dotyczące produktu

P: Czy folia aluminiowa zapewnia izolację?
Odp .: Folia aluminiowa jest szeroko stosowana do izolacji termicznej (bariery i odbicia), wkładek kablowych (przewodzenia i przewodności elektrycznej) i wymienników ciepła (przewodzenie ciepła).

Folia półprzewodnikowa wykonana z folii aluminiowej nadaje mu standardowy akcent w paleniu tytoniu: arkusz perforowanej folii aluminiowej jest często umieszczany między węglem, a także tytoniem, umożliwiając ogrzewanie tytoniu, nie wracając w bezpośredni kontakt z płonącym węglem .

P: Dlaczego folia aluminiowa jest błyszcząca po jednej stronie?
Odp .: Powód, dla którego folia aluminiowa jest lśniąca na jednej stronie i nudna na przeciwnie, jest bardzo fascynująca. Folia aluminiowa jest tworzona poprzez zwijanie jej pomiędzy kolejnymi stalowymi rolkami. każdy zestaw rolek ściska folię cieńszą.

Ostatni etap zwijania zmniejsza grubość folii do tysięcznej cala lub może do rozcieńczalnika. Sprawa jest tak cienka, że folia aluminiowa jest po prostu zbyt łatwa do rozdarcia podczas ostatniego etapu walcowania.

Tak więc, w ostatnim etapie zwijania, dwa arkusze folii są umieszczane twarzą w twarz i przepuszczane przez ostateczny zestaw rolek. Ponieważ stalowe rolki są bardzo polerowane, powierzchnie folii, które stykają się z rolkami, są również obramowane na niezwykle błyszczącą powierzchnię.

Po walcowaniu powstałe arkusze są oddzielone od siebie. Powierzchnie każdej folii, które były zwrócone do siebie, mają matową fakturę, ponieważ były tylko ściśnięte względem siebie, a nie polerowane wałki.

P: Czy folia aluminiowa jest taka sama jak folia cynowa?
Odp .: W dzisiejszym powszechnym żargonie wiele osób używa terminu "folia cynowa", gdy chodzi o to, co w rzeczywistości oznaczają folię aluminiową, która weszła w powszechne użycie po II wojnie światowej. Folia aluminiowa jest mniej kosztowna i lepiej się trzyma.

Pod koniec 19 wieku i na początku 20 wieku, folia z cyny była w powszechnym użyciu, a niektórzy ludzie nadal odnoszą się do nowego produktu o nazwie starego. Istnieją różnice między aluminium i cyną, przy czym cyna jest nieco sztywniejsza.

P: Jaka jest różnica pomiędzy zwykłą folią aluminiową a wytrzymałą folią aluminiową?
Odp .: Folia aluminiowa może być bardzo pomocnym przedmiotem do przechowywania w kuchni. Folia aluminiowa jest często używana do przykrywania naczyń, a nawet może służyć jako naczynie do gotowania w urządzeniu kuchennym lub grillu.

Standardowa folia aluminiowa (Houshold Aluminium Foil) najlepiej nadaje się do zadań takich jak przykrywanie potraw, zawijanie kanapek lub warzyw i podgrzewanie już dobrze wykonanych rzeczy w urządzeniu kuchennym. Zwykła folia aluminiowa jest cieńsza niż wytrzymała folia aluminiowa i nie wytrzyma wysokich temperatur i dużych obciążeń, a także wytrzymałej folii aluminiowej.

Wytrzymała folia aluminiowa (papier z folii aluminiowej) przeznaczona jest do pakowania mięsa, które zostanie umieszczone w zamrażarce do przechowywania, misek wykładzinowych podczas gotowania, a nawet do pakowania żywności podczas gotowania. Dodatkowo ciężka folia jest przeznaczona do długotrwałego przechowywania rzeczy podczas głębokiego mycia lub do wykładania i gotowania na grillu.

P: Jak odzyskać folię aluminiową?
Odp .: Niesamowita ilość energii wymaga stworzenia rolki folii aluminiowej. Recykling jest proaktywnym sposobem zmniejszania opłat za środowisko. W przeciwieństwie do tworzyw sztucznych, aluminium może być poddawane recyklingowi w kółko bez pogorszenia jakości.

Jest to idealny materiał do recyklingu. Istnieje kilka kroków, które mogą pomóc zredukować, ponownie wykorzystać i poddać recyklingowi folię aluminiową.

Informacje o technice

c.jpg

Pakowanie i dostawa

Wyroby metalowe EO są pakowane i etykietowane zgodnie z przepisami i życzeniami klienta. Należy zachować szczególną ostrożność, aby uniknąć wszelkich szkód, które mogą powstać podczas przechowywania lub transportu. Ponadto jasne etykiety są oznaczone na zewnątrz paczek, aby ułatwić identyfikację identyfikatora produktu i informacji o jakości.

a.jpg

Nasze usługi

● Najwyższa jakość
● Szybka dostawa
  Małe zamówienie do przyjęcia
● Wspaniała praca zespołowa
● Dostarczanie spotów, w tym dostarczanie małych partii towarów
● Zapewnij szeroką gamę produktów z serii materiałów
● Nasz specjalista ds. Technologii aplikacji zapewnia najlepszy materiał i rekomendację
● Usługa jednorazowa

b.jpg

Hot Tags: zastosowania folii aluminiowej, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, dystrybutor, hurtownia, zindywidualizowane, cena

Zapytanie

You Might Also Like