Dekoracja ścienna Aluminiowy panel o strukturze plastra miodu

Nazwa produktu: Dekoracja ścienna Aluminiowy panel o strukturze plastra miodu
Standard: ASME, ASTM, EN, UNS, GB, DIN, JIS
Certyfikacja produktu: ISO, CE, RoHS
Warunki płatności: T / T, L / C, Paypal, Western Union

Szczegóły produktu

Nazwa produktu: Dekoracja ścienna Aluminiowy panel o strukturze plastra miodu

Standard: ASME, ASTM, EN, UNS, GB, DIN, JIS

Certyfikacja produktu: ISO, CE, RoHS

Warunki płatności: T / T, L / C, Paypal, Western Union

Szczegóły produktu

Aluminiowy panel o strukturze plastra miodu jest bardzo mocny i lekki. Jest to materiał kompozytowy. Stop aluminium o strukturze plastra miodu może mieć grubość 0,05 mm-0,03 mm. Powierzchnia panelu może wynosić od 0,5 mm do 1,5 mm.

图1.jpg

Opis produktu

3 kroki do wykonania aluminiowych paneli o strukturze plastra miodu na fasadach, szczególnie używanych na stacjach metra!

Krok pierwszy: przygotowanie powierzchni płyty z plastra miodu. Ogólnie mówiąc, powierzchnia jest czysto płaska, ale czasami ma kształt złożony, np. Kształty LCUW. Ten krok nazwaliśmy metalami. Metal działa na powierzchni aluminium 0,5-1,5 mm. Najczęściej 1/1 mm łącznie 10 mm może spełnić większość potrzeb dekoracyjnych.

Krok drugi: Aluminiowa powłoka powierzchniowa o strukturze plastra miodu. Płyta powierzchniowa z etapu pierwszego musi być pokryta proszkiem lub PVDF. Kolor spełnia również wymagania klienta.

Krok trzeci: Komponowanie procesu. W tym procesie materiał z panelu o strukturze plastra miodu z aluminium będzie znajdował się pod dużą prasą pneumatyczną. płaskie szklane łóżko zapewnia dobre połączenie powierzchni panelu! Poniżej znajdują się łóżka do komponowania i pracownicy tam pracujący.

图2.jpg

Gdy towar jest gotowy do wysyłki, zapisujemy numery na panelu.

图3.jpg

Mamy więcej projektów wykorzystujących panele o strukturze plastra miodu: są one z funkcją izolacji akustycznej, lekkie i mocne przy użyciu sufitu i ściany.

Informacje o technice

Schemat przepływu procesu

c.jpg

Pakowanie i dostawa

Wyroby metalowe EO są pakowane i etykietowane zgodnie z przepisami i życzeniami klienta. Należy zachować szczególną ostrożność, aby uniknąć wszelkich szkód, które mogą powstać podczas przechowywania lub transportu. Ponadto jasne etykiety są oznaczone na zewnątrz paczek, aby ułatwić identyfikację identyfikatora produktu i informacji o jakości.

a.jpg

Nasza usługa :

● Najwyższa jakość
● Szybka dostawa
● Małe zamówienie do przyjęcia
● Wspaniała praca zespołowa
● Dostarczanie spotów, w tym dostarczanie małych partii towarów
Zapewnij szeroką gamę produktów z serii materiałów
● Nasz specjalista ds. Technologii aplikacji zapewnia najlepszy materiał i rekomendację
● Usługa jednorazowa

b.jpg

Hot Tags: dekoracje ścienne panel aluminiowy o strukturze plastra miodu, Chiny, producenci, dostawcy, fabryka, dystrybutor, hurtownia, zindywidualizowane, cena

Zapytanie

You Might Also Like