Chiny innowacyjny model rozwoju profilu aluminiowego, idealne przejście

- Jan 26, 2018-

Chiny innowacyjny model rozwoju profilu aluminiowego, idealne przejście

W całej historii przemysłu profili aluminiowych w naszym kraju, pomimo ciągłego napędzania krajowej polityki makroekonomicznej, osiągnięto trwały wzrost gospodarki przemysłowej. Jednak za szybkim wzrostem gospodarczym, technologia przemysłu profili aluminiowych w Chinach jest nadal w fazie rozwoju Doskonałe, rynek produktów jest również pilnie się rozwija.

Jako ważna pozycja dla horyzontalnego rozwoju chińskiego profilu aluminiowego, chińska sieć profili aluminiowych, oparta na strategicznych możliwościach przemysłu profili aluminiowych w Chinach, stale optymalizowała swoją strukturę przemysłową w oparciu o propagandowe i orientacyjne zalety swojej platformy sieciowej. Na podstawie informacji branżowych, informacji o wystawach, podaży i popytu na produkty oraz innych profesjonalnych modułów wspierających i przyspieszających tempo innowacji w zakresie systemów przemysłowych i innowacji technologicznych.

China Aluminium Profile Network będzie badać zrównoważony rozwój przemysłu aluminiowego w Chinach jako cel, z profesjonalnego punktu widzenia rynku, rynku anatomicznego, z strategicznym dostosowaniem sytuacji, aby ocenić siłę naszego przemysłu aluminiowego od rozwoju do dojrzałość idealnego przejścia.