Cztery różne typy materiałów aluminiowych

- Aug 16, 2017-

1 # Dian Hualv procesu tłoczenia na gorąco: szybkość tłoczenia na gorąco 40 na minutę, tłoczenia na gorąco dla temperatury do kontroli między 80 do 90 stopni. Ten model materiału do jasnego tła atramentu gorącego tłoczenia, gorąca folia może wybrać papier, skórę, lakierowaną szmatką, jedwabiu i pleksiglasu lub plastycznej faktury powierzchni jest bardziej miękkim materiałem.

8 # folia aluminiowa proces tłoczenia na gorąco: szybkość tłoczenia na gorąco od 18 do 30 na minutę, zastosowanie temperatury tłoczenia na gorąco, aby kontrolować od 75 do 90 stopni. Ten rodzaj folii termokurczliwej może wybrać papier, skórę, szmatę lakierniczą i inne materiały.

12 # Dian Hualv proces tłoczenia na gorąco Prędkość tłoczenia na gorąco i wytłaczanie odpowiedniej temperatury i 8 # to samo co aluminium. Różnica polega na tym, że folia termokurczliwa może wybrać pleksiglas, twarde tworzywo sztuczne oraz powierzchnię papieru i innych materiałów szklarskich.

15 # folia aluminiowa proces tłoczenia na gorąco: szybkość tłoczenia na gorąco od 18 do 22 na minutę, zastosowanie temperatury tłoczenia na gorąco, aby kontrolować od 60 do 70 stopni. Ten model materiału na gorącą folię można wybrać folię z tworzywa sztucznego, miękkie wyroby z tworzyw sztucznych i inne materiały.