Jak rozpoznać ekologiczne aluminium

- Mar 27, 2020-

Metoda identyfikacji ekologicznego aluminium wysokiej jakości:

1. Wysokiej jakości ekologiczne aluminium, grubość, wytrzymałość i warstwa tlenku powinny być zgodne z odpowiednimi normami krajowymi; jeśli nie spełnia powyższych norm, jest gorszym ekologicznym aluminium i nie może być używany.

2. Wysokiej jakości ekologiczne aluminium z doskonałą powłoką powierzchni: powierzchnia jest ogólnie wykonana z wysokiej jakości powłoki, powierzchnia płyty jest płaska, bez różnicy kolorów, powłoka ma silną przyczepność, może być odporna na erozję kwasu, zasad i mgła solna, długo nie zmienia koloru, a powłoka nie spada.

3. Ekologiczne aluminium wysokiej jakości charakteryzuje się wyjątkowo dużą wytrzymałością kompozytową: wysokiej jakości aluminium ekologiczne jest wybierane spośród wysokopolimerowych tworzyw sztucznych i materiałów wysokocząsteczkowych poprzez prasowanie na gorąco. Zasadniczo nie występuje zjawisko uszkodzenia warstwy kleju po 2 godzinach testu wrzącej wody.

4. Wybrane są produkty zwykłych ekologicznych producentów aluminium. Ekologiczne aluminium produkowane przez nieformalnych producentów ma trudności z osiągnięciem poziomu kwalifikowanego. 5. To zależy również od ceny. W normalnych okolicznościach wysokiej jakości ekologiczne aluminium jest o około 30% wyższe niż gorsze aluminium ekologiczne z powodu wysokich kosztów produkcji.

[Eko-aluminium] to nowy rodzaj stopu z aluminium jako głównym surowcem i wielokrotnym przetwarzaniem. Ekologiczne aluminium przeszło ponad dziesięć procesów, takich jak ogrzewanie wlewków, jednorodne wyżarzanie, tysiące ton wytłaczania i utleniona farba do pieczenia. Podłoga, ściana, sufit, ogrodzenie, drzwi rolowane i inne wykonane z nich materiały mają doskonałą odporność na zużycie. , Odporny na wilgoć, ognioodporny, odporny na pleśń i grzyb, lekka konsystencja, nigdy nie zdeformowany, jasny kolor, różne style itp. Ponadto, posiada również wyjątkowe funkcje ochrony środowiska, może być poddany recyklingowi i prawie nie zawiera szkodliwe substancje i gazy lotne. Jest to prawdziwy zielony materiał dekoracyjny do budynku, dlatego nazywa się go „ekologicznym aluminium”.