Qingdao celnej przejęli ponad 240 ton przesyłek i zakaz przywozu odpadów aluminiowych żużel

- May 25, 2018-

Qingdao celnej przejęli ponad 240 ton przesyłek i zakaz przywozu odpadów aluminiowych żużel


Reporter dowiedział się od zwyczajów Qingdao w 19 że Huangdao celne, podwładny Qingdao celne, niedawno zajęte 247.1 ton odpadów aluminiowych żużel, który był zakaz importu. Ona została zwrócona z Qingdao Qianwan Port terminal w dobrym stanie.


Rozumie się, że odpady aluminium żużel należy do odpadów stałych, że kraju zakazów przywozu. Udział firmy przemycone i żużel przywożone odpady aluminiowe produkowane w procesie wytapiania zakupione z zagranicy za pośrednictwem produkcji fałszywych dokumentów i fałszywie raportowanego produktu nazwy, w sumie 11 kontenerów.


Według odpowiednich urzędników celnych Qingdao tych niebezpiecznych aluminium złom żużle przekroczone normy krajowe. Jeśli przemycone do kraju dla leczenia re przemysłowe, to poważnie zanieczyszczają, powietrza, wody, gleby i inne ekologiczne środowiska, wpływu na zdrowie ludzi.


Od tego roku Huangdao celne zwrócił więcej niż 40 partii odpadów stałych, takich jak odpady z tworzyw sztucznych, odpadów papieru i odpadów żużel itp ponad 3000 ton.