Jakie są dziesięć najlepszych marek aluminium?

- Mar 28, 2020-

1. Zarejestrowany i założony w Liaoning w Chinach w 1993 r., A teraz stał się wiodącym na świecie producentem przemysłowych profili aluminiowych, zaangażowanym w rozwój, produkcję i sprzedaż zróżnicowanych wysokiej jakości przemysłowych produktów do obróbki aluminium.

2. Pomyślnie zarejestrowany w 1992 roku. Założony w prowincji Guangdong, jest dużym producentem profili aluminiowych w Azji. Zajmuje się projektowaniem i produkcją precyzyjnych, ostrych profili aluminiowych.

3. Założona w 1984 r., A następnie notowana na płycie głównej giełdy papierów wartościowych w Hongkongu, ma własną zaawansowaną technologię, a branża traktuje ją jako standard. Jest to przedsiębiorstwo, które wcześniej produkuje profile aluminiowe.

4. Założony w 1990 r., Dobrze znany znak towarowy w prowincji Guangdong, znany produkt marki w prowincji Guangdong, zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo zajmujące się badaniami i rozwojem / produkcją / sprzedażą profili ze stopów aluminium.

5. Jingge została założona w 1992 roku. Jest znanym znakiem towarowym w prowincji Hunan i pionierem w branży aluminium z fluorami elektronowymi.

6. Założona w 1993 r. Jianmei jest kompleksowym przedsiębiorstwem na dużą skalę koncentrującym się na profilach budowlanych ze stopów aluminium / materiałach przemysłowych / oknach i ścianach ze stopu aluminium.

7. Firma została założona w 1978 roku. Jest spółką zależną Nanshan Group, jednej z pierwszych spółek giełdowych w Chinach, która głównie zajmowała się aluminium, które obejmuje profile energetyczne / tlenek glinu / elektrolityczne aluminium / aluminium.

8. Firma Weiye, założona w 1992 r., Jest wcześniejszym dużym zintegrowanym przedsiębiorstwem produkującym metale, które integruje produkcję, badania i rozwój oraz sprzedaż w Chinach.

9. Dziesięć najlepszych marek materiałów aluminiowych, które powstało w 1992 r., To przedsiębiorstwo zajmujące się projektowaniem, badaniami i rozwojem, produkcją i sprzedażą profili aluminiowych.

10. Założona w 1993 r. Dziesięć najlepszych marek drzwi i okien ze stopu aluminium, w tym Zhensheng / King Kong i inne marki, zajmuje się projektowaniem, produkcją i instalacją wlewków aluminiowych / profili aluminiowych do budownictwa cywilnego oraz profili przemysłowych / produkcji akcesoriów / inżynieria ścian osłonowych drzwi i okien.