Gdzie są stosowane aluminiowe łączniki rurowe

- Apr 13, 2020-

Rura aluminiowa odnosi się do czystego metalu lub stopu aluminium, który jest wytłaczany w pustym metalowym materiale rurowym na całej długości. Należy do rodzaju łączników rur z metali nieżelaznych. Rury aluminiowe są klasyfikowane zgodnie z różnymi standardami odniesienia w następujący sposób:

1. W zależności od różnicy kształtu, można go podzielić na rurkę wzorcową, rurkę okrągłą, rurkę o specjalnym kształcie i rurkę kwadratową.

2. W zależności od grubości można go podzielić na cienkościenne rurki aluminiowe i zwykłe rurki aluminiowe.

3, zgodnie z metodą wytłaczania, można podzielić na zwykłą rurkę wytłaczającą i bezszwową rurkę wytłaczającą.

4. Można go podzielić na precyzyjne rury aluminiowe i zwykłe rury aluminiowe zgodnie z dokładnością. Wśród nich precyzyjna aluminiowa rura musi zostać ponownie przetworzona po wytłaczaniu.

Aluminiowa rura ma jeden lub więcej zamkniętych otworów, jednolitą grubość ścianki i przekrój. Jest dostarczany w formie prostej lub walcowanej. Jest szeroko stosowany w przemyśle motoryzacyjnym, okrętowym, lotniczym, lotniczym, elektrycznym, rolniczym, elektromechanicznym, domowym i innych. Nasza fabryka specjalizuje się w produkcji łączników rur aluminiowych, takich jak kolanko aluminiowe, kołnierz aluminiowy, trójnik aluminiowy, kolanko aluminiowe, głowica aluminiowa, reduktor aluminiowy itp. Witamy przyjaciół, którzy chcą się z nami skontaktować!

Materiały aluminiowe są znacznie lżejsze niż materiały stalowe zamiast aluminium i są łatwiejsze w obróbce. Obecnie są szeroko stosowane w procesach polerowania aluminium, takich jak dekoracja wnętrz, przemysł i technologia. Wytrzymałość profilu aluminiowego jest ważnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę przy projektowaniu produktu. Gdy profil aluminiowy jest składnikiem stopu aluminium, należy wybrać odpowiedni stop odpowiednio do ciśnienia.

Wheels Koła ze stopów aluminium w samochodach są ważnym zastosowaniem do obróbki rur aluminiowych. W porównaniu ze zwykłymi kołami ze stopu aluminium, zwykłe koła mają dobrą wytrzymałość i słabą twardość, podczas gdy koła ze stopu aluminium mają przeciwną twardość i dobrą twardość, ale słabą wytrzymałość. Koła ze stopu aluminium mają dobrą stabilność przy dużych prędkościach, a przyspieszenie i rozpraszanie ciepła koła ze stopu aluminium są jeszcze lepsze.