Wraz ze wzrostem handlu światowego protekcjonizmu Chin aluminium wytłaczanie produktów stały się coraz bardziej oczywiste, ze względu na bariery techniczne w handlu.

- Mar 18, 2018-

Wraz ze wzrostem handlu światowego protekcjonizmu Chin aluminium wytłaczanie produktów stały się coraz bardziej oczywiste, ze względu na bariery techniczne w handlu. Coraz więcej krajów są podniesienie progu dla wywozu produktów aluminiowych w Chinach przez aktywnie formułowania i powołując się na międzynarodowych standardach. Jest producent międzynarodowych standardów jest ważnym sposobem dla firm chwycić na globalnym rynku.


W ostatnich latach roczna produkcja wyrobów z aluminium w Nanhai przekroczyła 2,5 mln ton, pół prowincji, rachunkowości dla jednej trzeciej kraju, oraz produkcji i sprzedaży zajmuje pierwsze miejsce w kraju. W 2016 r. wartość produkcji przemysłu wyżej wyznaczone wielkości był około 79,2 miliardów yuanów, i wywóz stanowił ponad 30% krajowego. Wywóz produktów są eksportowane do Europy, USA, Azji Południowo-Wschodniej i ponad 100 krajach i regionach. W sierpniu 2013 r. AQSIQ formalnie zatwierdzony Nanhai jako "strefę demonstracji dla stopu aluminium krajowe profilu przemysłu słynnej marki". Nanhai inspekcji i kwarantanny Prezydium powiedział, że Nanhai dzielnicy rozpoczęła przygotowania do ustanowienia strefy demonstracji bezpieczeństwa jakości aluminium eksportu w tym roku.