Odlewanie aluminium

- Jan 19, 2018-

Aluminiowy odlew odnosi się do zastosowania obróbki odlewniczej i otrzymanego sprzętu z czystego aluminium lub stopu aluminium. Zasadniczo do wylania stopu aluminiowego lub aluminiowego ogrzanego do stanu ciekłego do wnęki formy stosuje się formę piaskową lub formę metalową, a otrzymane części aluminiowe lub części aluminiowe o różnych kształtach i rozmiarach nazywane są zwykle odlewami aluminiowymi.

Kompleksowe odlewanie odlewów aluminiowych jest nową technologią, która wykorzystuje technologię odlewania ciśnieniowego w pompach elektromagnetycznych jako rdzeń, technologię wytapiania aluminium i mieszania mas formierskich oraz rdzeń produkcyjny do produkcji wysokiej jakości odlewów aluminiowych nowoczesnej technologii. Solenoid Pump Niskociśnieniowy odlewany system dostarczania stopu metalu ma stały przepływ, wygodną kontrolę przepływu, łatwość odwróconego zasysania stopionego aluminium podczas procesu i łatwość wdrożenia dzięki automatyzacji procesu użytkowania, który nie tylko poprawia jakość odlewu z odlewu aluminiowego odlewania, ale także Możesz poprawić środowisko pracy. Zmniejsz intensywność pracy, aby uzyskać zautomatyzowaną i nowoczesną produkcję odlewów.

Ważną częścią oczyszczonych odlewów ze stopu szkliwa stopionego są urządzenia do wytapiania i mieszania aluminium, z wyjątkiem wtrysku gazu i filtrów ceramicznych typu spin-on-foam z wysokim odgazowaniem, z wyjątkiem wydajności wtrąceń metali. Ponadto wykorzystuje nowy materiał o długiej żywotności z samodzielnym systemem izolacji termicznej / ogrzewania, który może być stosowany do dużej liczby ciągłej produkcji, a także do przerywanej produkcji. Ta technologia ma wysoką wydajność topienia aluminium, długą żywotność, niskie koszty skuteczne, łatwe do zainstalowania, użytkowania i elastyczne.