Technologia przetwarzania taśma aluminiowa

- Feb 05, 2018-

Technologia przetwarzania taśma aluminiowa

Aluminium jest przebić się przez cewki aluminium, tworzą się głębokie przetwarzanie wyrobów z aluminium. W branży jest ważnym surowcem.

Według różnych pierwiastków stopowych zawarte w aluminium aluminium i aluminium są również podzielone na tej samej serii 8. Jednak powszechnie używanych serii jest 1000, 3000, 5000 i 8000 series.

W zależności od odprężone stan taśmy, taśmy mogą zostać podzielone na całkowicie miękkie (o stan) częściowo zaostrzony (H24) hartowane (h18). Najczęściej stosowane powinny należeć do całej serii miękkie, bo O stan jest stosunkowo łatwe do rozciągnięcia, zginać.

Taśma aluminiowa, główne przetwarzania sprzętu jest jednostka rozdzielająca, można podzielić na wymaganą długość i szerokość. Oczywiście przetwarzanie sprzętu do cięcia wzdłużnego jest uniwersalny, można także przetwarzać miedzi patyną, przetworzonych produktów o nazwie taśmy miedziane.

W chwili obecnej na międzynarodowym rynku produktów elektronicznych jest już całkowicie zależne od miedzianej. Jak przewodność aluminium tylko jest niższa niż miedzi, wymiana miedzianej przez taśma aluminiowa staje się tendencje międzynarodowe.