Aluminium elektrolityczne: Nadmierna przejrzystość Rynek koncentruje się na fokusie, aby określić cenę

- Aug 16, 2017-

Obecnie skupienie się na rynku dotyczy czterech następujących kwestii: po pierwsze, postępy w zakresie zdolności produkcyjnych nielegalnej produkcji; Po drugie, liczba transakcji i liczba szczegółów wskaźników; Po trzecie, zwiększenie procesu produkcji i produkcji w procesie istotnych zmian w dostawach; Po czwarte, trend trendu na rynku. Są to również Aladdin (ALD) niedawne skupienie się na kilku aspektach.

Postęp produkcji nielegalnych zdolności produkcyjnych

Od wczoraj, Aladdin (ALD) najnowsze zrozumienie nielegalnych zdolności produkcyjnych, Xinjiang Jiarun 150.000 ton mocy produkcyjnych został przerwany; Wei Bridge ogłosił, że pierwsza partia zdolności produkcyjnych 250 000 ton została zaprzestana, a w zeszłym tygodniu przyszedł wieści, spodziewamy się, że akumuluje się 350 000 ton; Xinjiang greckiej produkcji aluminium serii 400.000 ton; List Shandong na początku tygodnia zaczął powstrzymać program, obecną liczbę małych przystanków. Zintegrowany w dół, kraj został ograniczony zdolności produkcyjnych było około 90 milionów ton.

Obecnie strategia reagowania przedsiębiorstwa polega na próbie opóźnienia, w węźle czasowym, aby nie zmniejszyć pozycji produkcyjnej, a następnie spowolnić, aby poczekać. Po drugie, aktywnie organizować materiał, szukać pomocy samorządowej, ale nadzór polityczny jest zbyt ścisły, samorządy muszą stawić czoła większej presji, a więc wydajność niektórych bezsilnych. Po trzecie, stare i nowe zdolności do zastąpienia starej koryta przedsiębiorstwa zostaną przerwane, nowa zdolność do jej zastąpienia, ale to podejście jest zgodne z przepisami politycznymi są nadal kontrowersyjne. Po czwarte, najbardziej bezpośredni jest najważniejszą odpowiedzią na obecną działalność jest poszukiwanie wskaźników.

Aladdin (ALD), że jeśli ścisła realizacja polityki ma wzrosnąć do maksymalnej rundy obecnej rundy ponad 300 milionów ton, ale biorąc pod uwagę, że przedsiębiorstwo napotyka pewien stopień trudności, górny i dolny, Wpływ jednostki i przedsiębiorstw w wysokich zyskach nie chce wyciąć produkcję Psychologiczne, do postępów zdolności produkcyjnych może nie być tak szybko, ale w wrześniu czek nadal jest firmą musi stawić czoła egzaminowi, więc przed rozwojem Dobrego planu cięcia, a cięcie boczne powinno być podstawowym podejściem biznesowym.