Ford zmniejszyć użycie materiałów aluminiowych, aby szukać innych sposobów na utratę wagi

- Aug 16, 2017-

Zgodnie z "American Automotive News" poinformował, że kierownictwo Ford niedawno ujawnił, że przyszłość zysków rozważań, Ford zmniejszy wykorzystanie materiałów aluminiowych w samochodzie.

Joe Hinrichs, prezes Ford America, powiedział, że firma będzie szukała lepszego i bardziej efektywnego sposobu na poprawę zużycia paliwa w samochodzie. Aluminiowy materiał nadal ma pewien status, ale nie tak duży, jak zastosowanie aluminium F-150 na dużą skalę.

"Konsumenci chcą uzyskać lepszą oszczędność paliwa, ale istnieją inne lepsze sposoby na oszczędność paliwa", powiedział Han Ruiqi, dodając, że Ford i inni producenci samochodów będą mieli dostęp tylko do drzwi i okapów, itp. Lokalizacja z użyciem materiałów aluminiowych.

Nowy aluminiowy pickup Forda, F-150, został sprzedany w listopadzie, a oprócz następnej generacji Super Duty będzie korzystać z samochodów z aluminium, Han Ruiqi odmówił ujawnienia, czy inne ciało w przyszłości planuje mieć aluminium.

Oprócz użycia aluminium, Ford zaczął używać innych materiałów w celu osiągnięcia celu zmniejszenia masy ciała. Wild Horse Shelby GT350R, wydany na Detroit North American International Auto Show, zmniejszył masę ciała o 52 funtów (około 19,4 kg), używając kół z włókna węglowego, a także przez usunięcie klimatyzacji 350R, stereo, tylnych siedzeń i innych niezbędnych urządzeń Metoda zmniejszenia ciężaru pojazdu 70 kilogramów (około 26,1 kg), ale w rzeczywistym produkcie Ford nie wykorzysta w ten sposób do osiągnięcia celu zmniejszenia ciężaru